Atsauksmes par EroFertil

 • Artjoms
  Jaunībā viņš nenovērtēja veselību, ģērbās viegli. Reiz, pie mīnus temperatūras, man nācās ilgi stāvēt aukstumā. Pirmkārt, sākās erekcijas problēmas, pēc tam vēlme urinēt kļuva arvien biežāka. Es devos pie urologa, viņš konsultēja EroFertil. sākumā es neticēju kapsulu efektivitātei, bet pēc mēneša lietošanas visas problēmas pazuda.
  EroFertil
 • Maksims
  Ilgu laiku nebija pastāvīgas meitenes, sekss 1-2 reizes mēnesī. Sākās problēmas, pazuda interese par tuvību. Erekcija kļuva nestabila un varēja pazust visnepiemērotākajā brīdī. Parādījās pastāvīgs partneris, bet problēmas ar potenci radīja neērtības. Es pasūtīju erofertil, pēc lietošanas kursa potenciāls atjaunojās.
  EroFertil
 • Ralfs
  Erekcijas problēmas, ārsts diagnosticēja neauglību. Nezināju, ko darīt. Viņš lietoja sintētiskās narkotikas, taču efekts bija nulle. Tika ieteikts EroFertil. Sākumā es samulsu, ka to pārdod tikai internetā. Bet pēc ārstēšanas kursa pabeigšanas es biju apmierināts. Izturība gultā ir palielinājusies. Spermas šūnas kļuva aktīvas. Mēs ar sievu plānojam bērnu.
  EroFertil
 • Viktorija
  Vīram bija problēmas gultā. Sākās kompleksi, nervu sabrukumi. Draugs ieteica erofertil. Vīrs bija skeptisks par šo līdzekli. Bet pēc nedēļas ilgas lietošanas erekcija pastiprinājās, dzimumakts kļuva ilgāks.
  EroFertil
 • Anna
  EroFertil kapsulas patiešām darbojas kompleksā. Erekcijas disfunkcijas pazuda, urinēšana kļuva regulāra, es sāku gūt patiesu prieku no tuvības. Pamanīju, ka emocionālais stress vairs nav, varu pilnībā koncentrēties uz partneri.
  EroFertil
Lietotāja vērtējums EroFertil
4.8
23